קטלוג מוצרים
 • א. מפסקים אוטומטיים
 • ב. תרמוסטטים
 • ג. מפסקי רגל ויד של Herga
 • ד. ניווט אינרציאלי וסטביליזציה
 • ה. סנסורים
 • ו. מנועים
 • ז. מכניקה
 • ח. מפסקים
 • ט. שעוני מדידה ומונים
 • י. פוטנציומטרים ממברניים
 • כ. מוצרי אלקטרוניקה

 • מלא/י את הטופס ונציגינו יחזרו אליך
  שם:
  טלפון:
  אימייל:
  הערות:

  Amironic LTD - אמירוניק

  New Products & Press Releases
  מוצרים חדשים ופרסומים מן העתונות  לחץ כאן לקריאת המאמר: 'שעוני זמן ומונים'
  [אבי דולב , מאי 2013]


  לחץ כאן לקריאת המאמר: 'ניווט אינרציאלי ושגיאות מדידים בעידן ה-MEMS'
  [אבי דולב , יוני 2012]


  לחץ כאן לקריאת המאמר: 'חידושים במאמתים [Circuit Breakers] והגנה על מעגלים'
  [אבי דולב , דצמבר 2011]


  לחץ כאן לקריאת המאמר: 'הגנה על מערכות קריטיות מנזק חשמלי'
  [אבי דולב , אוקטובר 2012]


  לחץ כאן לקריאת המאמר: 'Herga , בואו נחלק את המפעל'
  [אמנון דולב , מרץ 2011]


  אמירוניק: מוצרי Gyro ו-IMU סוג MEMS עם ביצועים מדויקים

  חברת Gladiator Technologies הכריזה על סדרה חדשה של סנסורי ניווט אינרציאלי וסטביליזציה בטכנולוגיית MEMS בעלי רעש נמוך מאד [Ultra Low Noise], היסט ממוזער ורוחב סרט רחב.
  סדרת ה-IMU שסימונה LandMark 50 הנה בעלת היסט של עד 1˚/hour ורעש של עד 0.0015˚/sec/√Hz וקיימת אפשרות לקבל אותה כ INS/GPS או AHRS [לחיווי Attitude ו-Heading] וכן בתצורה אנלוגית או דיגיטלית.
  ה-Gyro הנו ברעש של עד 0.0015˚/sec/√Hz ובהיסט של עד 2˚/hour וניתן לקבלו בתצורה של ג'ירו דו-צירי [Dual Axis Gyro].
  הרכיבים דלי הספק, קלי משקל ,בעלי קשיחות גבוהה בפני רטט והלמים ואפקטיבים בטווח רחב של טמפרטורה [טווח עבודה הנו בין C˚40- ל C˚85+].
  מוצרי ה-MEMS  מתגברים על הבעיות ההנדסיות של ה-RLG וה-FOG [התלכדות הקרניים, היסט עקב צפיפות לא אחידה בקרן, אי וודאות השגיאה] ועדיפים מבחינת המורכבות והתחזוקה.
  חברת Gladiator כבר הספיקה לרשום לעצמה למעלה מ-66 פטנטים ייחודיים המוזילים את המוצר ולכן מדובר גם בכדאיות כלכלית עבור הפרויקט.
  היישומים המומלצים הנם עבור הכלים הבלתי מאויישים, ניווט מדויק בשטח בנוי,סטביליזציה, ייצוב של קנים וכן גם ליישומים אזרחיים באוויר, בים וביבשה הדורשים דיוק מירבי.
  לא נדרשת הצהרת משתמש סופי.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Airpax: מאמתים Low Profile Circuit Breakers  לחסכון במקום
  חברת AIRPAX  הכריזה על סדרות Circuit Breakers [מאמ'תים] חדשות בעלות פרופיל נמוך.
  הראשונה, סוג 1U שסימונה IAR, מיועדת להתקנה במגירות צרות ופנלים. סדרה זו ייחודית בכך שהיא בגובה יחידת Rack Unit בודדה [1.75 אינץ'].
  השנייה, סוג Low-Depth שסימונה הנו LEGA, מהווה את הפיתוח האחרון בתחום ה-Hydraulic Magnetic Circuit Breaker והותאמה כך שתהייה חסכונית במקום ע'י מזעור החדירה לציוד ה-PDU  [Power Distribution Unit].
  המפסקים הותאמו לזרמים שבין 1 עד 50 אמפר ועד 2 קטבים ל-AC  או DC. הביצועים והאמינות ללא פשרות וקיימת עמידות בתקנים מחמירים ואלחוטיים.
  תצורת החיבור הבורגית [Screw Terminal] קלה להרכבה ונותנת אמינות גבוהה גם לשימושים רועדים.
  קיימות עוד סדרות במלאי אמירוניק לתחומי זרם\מתח רחב יותר ובתצורות שונות לרבות מאמתים תרמיים.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  אמירוניק בעמ: Thermal Circuit Breaker
  חברת KLIXON הנה מובילה בתחום של מאמ''תים תרמיים. הרכיבים עומדים בזרמים של Amp 2 עד Amp 200, ועומדים בתקנים צבאיים. ניתן לקבל כל מפסק במוד שמחזיר את הזרם למעגל בצורה אוטומטית ברגע שטמפרטורת האלמנט המגנטי מתקרר או ע'י הטרגת המשתמש.
  כמו כן, לחברה קיים קו ייצור המותאם במיוחד ליישומים מוטסים העומדים בזרמים של Amp 0.5 עד Amp 100. היתרון שלהם הוא בעמידות להלמים ורעידות ועמידה בתקנים צבאיים מחמירים. סוג המפסק יכול להיות Toggle, PushButton או Rocker. קו ימוצרים זה שימושי גם למערכות סימולציה או למערכות לשיגור טילים.
  המאמ''תים הנם קלי משקל ומומלץ לשלבם בתחום האוטומציה ,האוויוניקה והים.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  אמירוניק: מפסקים רפואיים ותעשייתיים
  חברת Herga מאנגליה מייצרת מגוון מפסקים ליישומים שונים העומדים בתקנים בינלואמיים כגון ה-IEC 60601.
  קיימת סדרת המפסקים הצבעוניים שסימונה 6220 [Leptron Foot / Palm Switches] שעוצבה לנוחות המשתמש העשוייה מפלסטיק כך שניתן לבחור את כח ההפעלה, אך ניתן להשתמש בסדרה 6289 [General Purpose Footswitch] הנחשבת יותר קשיחה ועשוייה ממתכת.
  סדרת ה-6210 [Light Industrial Duty Footswitch] עוצבה לגודל בינוני והותאמה למספר רב של לחיצות, קיימת אפשרות לתצורת מפסק אוויר או מפסק חשמלי בחיבור USB ועם כיסוי הגנה למניעת הפעלה מקרית או פגיעה.
  ניתן להזמין את המפסקים עם הדפסת לוגו החברה המזמינה.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Gladiator: New MEMS Gyro
  חברת Gladiator Technologies, יצרנית מובילה בתחומי הניווט והסטיביליזציה הכריזה על סדרות ג'ירו חדשים מסוג דו צירי או רגיל סוג MEMS  בעלי ביצועים גבוהים ורעש נמוך מאד. מדובר בדור חדש בטכנולוגיית ה-MEMS המכונה Ultra Low Noise.
  סדרת G150Z הנה בעלת רעש נמוך של 0.0015 ˚/sec/√Hz והיסט ממוזער של 2˚/hour.
  סדרת G200 הנה Dual Axis Gyro והיא בעלת רעש נמוך של 0.002 ˚/sec/√Hz והיסט ממוזער של 5˚/hour.
  הרכיבים בעלי רוחב סרט רחב ואינם מושפעים מטפרטורה והותאמו ליישומי הסטבליזציה והניווט האינרציאלי.
  הרכיב קל, קטן ועמיד בפני שוק והלמים ויכול לשמש ליציבות אנטנות או כלי שיגור.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Micro Motors: מנוע זרם ישר מתומסר
  חברת מיקרו מוטור מייצרת מנועי זרם ישר מתומסרים [Geared DC Motor].
  המנוע מסופק עם גיר פלנטיר אשר נתמך ע‘‘י 2 מיסבים כדוריים.
  עומס רדיאלי מקסימאלי 300N.
  טמפרטורת עבודה בין ˚C20- ל C˚60+, אך ניתן לאפיין לטווחים יותר רחבים.
  משקל כ 700 גרם.
  בעל טווח מהירות סיבוב של 6 עד 1024 סל‘‘ד.
  אפשר להזמינו בשני מתחים V24 ו12V .
  מומנט מקסימאלי של Ncm  900.
  רוב המנועים במלאי לאספקה מיידית.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Herga: מפסקים בחיבור USB
  לחברת HERGA מאנגליה יש סדרה חדשה של מפסקים להפעלה ידנית או רגלית בעלי חיבור USB.
  אין צורך בתוכנת מנהל התקן  או צריבה, אלא רק לחבר למחשב האישי [Plug&Play].
  המפסקים מתממשקים לתוכנות ההפעלה המוכרות כגון: Vista, Windows98 SP2,ME,NT,XP.
  מותאם לדרישות הלקוח [בפונקציות מתוכנתות שנקבעו מראש] וניתן לחקות כל מקש במקלדת או שילוב של מקשים [לדוג': Alt+Ctrl+Del]. כמו כן, ניתן לקבל בתצורה של מפסק בודד, כפול או שלושה מפסקים.
  למקומות רטובים או מסוכנים יש וורסיה של הפעלה ללא חשמל [BELLOW].
  אורך הכבל הנו בדר'כ כ- 3 מטרים וניתן להזמין בשלל צבעים.
  למפסק יישומים מגוונים כגון רפואיים, לשימושים דנטאליים, וידאו או עריכת שמע ,מכונות או כל יישום אחר בו נדרשות הקשות חוזרות ונשנות.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Gladiator: Inertial Measurement Unit - IMU
  חברת Gladiator Technologies, יצרנית מובילה בתחומי הניווט והסטיביליזציה הכריזה על סדרת LandMark50, מערכת ניווט אינרציאלית סוג MEMS בעלת רעש נמוך במיוחד.
  השפעת הרעש הנמוך על הג'ירו הפנימי הנה ˚/sec/√Hz 0.0015, הרעש הנמוך של האקסלרומטר הפנימי הנו mg/√Hz 0.04 וההיסט ההמוזער הוא כ- ˚/hour 1. הפרמטרים האלה מאפשרים דיוק ברמה גבוהה ליישומי ניווט וסטיליזיציה ברמה הטקטית- אסטרטגית. ניתן לקבל את הרכיב בתצורת INS  המשלבת אותות GPS לשם כיול. רוחב הסרט הנו Hz 200.
  היחידה מומלצת ליישומי הכלים הבלתי מאויישים, ניווט מדויק בשטח בנוי, ייצוב של קנים וכן גם ליישומים אזרחיים באוויר, בים ובישה הדורשים דיוק מירבי במידות קטנות.
  אודות למימדים הזעירים, זמן תחזוקה ארוך [ עפ'י תקן MIL-STD-217F הMTBF  הנו 53,869 שעות], עמידות להלם ורעידות וטווח פעולה אפקטיבי בטמפ' שבין C˚ 40- ל C˚ 35+, אין ספק שמדובר במוצר מדוייק ואמין המוביל את טכנולוגיית הניווט האינרציאלית צעד קדימה.
  לא נדרשת הצהרת משתמש סופי.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Herga Footswitch לשימוש כללי
  חברת Herga מאנגליה הכריזה על מפסק רגל כפול שסימונו הנו 6289.
  פדל כפול זה, מאפשר שימוש ברגל להפעלה חשמלית כפולה כמו למשל בפתיחה וסגירה של דלת בטחון כאשר נדרש זיהוי לפני פתיחת הדלת השנייה או למכשירים בהם דרושה הפעלה כפולה בצורה בלתי תלויה.
  הפריט עשוי מאלומיניום לצורך יציבות הפדל ומסופק עם כבל באורך 2 מטרים [ניתן גם בחיבור USB] או בתצורה אלחוטית.
  ההפעלה הריגלית מאפשרת לידיים להשאר פנויות לצורך שימוש במקלדת או לכל פעולה אחרת של המפעיל.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Sensata: Airflow Sensor
  חברת Sensata ,מיצרניות הסנסורים הגדולות בעולם, הכריזה על סדרת סנסורים לגילוי תנועת אוויר בציוד חשמלי. הסנסור בנוי מחלקים קשיחים, לא נעים, בעלי אמינות גבוהה לשימושים מסחריים או צבאיים. הסנסור מגן מפני אובדן זרימת אוויר בספקי כח, יחידת עיבוד נתונים או כל ציוד או מכלול אחר בו זורם אוויר.  קיימת עמידות גבוהה לתנודות והלמים וניתן לקבל את המוצר בצורות שונות המותאמות לאפליקציות צבאיות, תעשיתיות ומעבדתיות ולתנאי סביבה מלוכלכים. טמפרטורת העבודה המומלצת הנה עד C˚50+, אך טמפרטורת הסביבה יכולה להגיע עד C˚150+.
  תצורת החיבור הנה סוג SPST [סגור/פתוח] וניתן להגדיר אתחול ידני או אוטומטי.
  ל Sensata קיימים עוד סנסורי אוויר כגון ה Mass Airflow המודד בדיוק רב את צריכת מסת האוויר במנוע ובכך נותן לו 'לנשום' וכן סנסור אוויר סוג אלקטרו-כימי כך שע'י MOS  מודד את סוג הגז בחיישן ומגלה גזים רעילים או נפיצים אפילו בריכוז נמוך.
  Sensata משתמשת במגוון טכנולוגיות: Ceramic Capacitive, MEMS, Piezoresistive המאפשרים לה ליצור סנסורי לחות, לחץ, טמפרטורה, מיקום והגנות מפני ברקים בדרישות מחמירות ומדוייקות.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Airpax: מתגי ON/OFF למתחי DC גבוהים
  חברת Airpax, יצרנית מובילה של מאמ'תים מגנטיים ופתרונות הגנה, הכריזה על סדרה של מתגים בוררי מצב פשוטים לניתוק מעגל במתח של V24 או בצורה יזומה ונוחה ע'י המשתמש ומותאמת למתחיDC  גבוהים [VDC 300 בעומס או VDC 450 בחוג פתוח ללא עומס].
  ניתן לקבל ב-2 או 3 פאזות ובזרמים של 10A או A30. טמפרטורת העבודה יכולה לנוע בין C˚25- ל-C˚70+. זרם הפריצה הנו A500 עם עמידות גבוהה מאד לא רק במחינה חשמלית, אלא גם מבחינה מכנית הודות לתקנים מחמירים בפני רעידות והלמים.
  את המתג ניתן לראות כיום במערכות סולאריות [מתמרים סולאריים לרוב דורשים ידית ניתוק העומדת במתחי DC גבוהים], אך גם ניתן להשתמש עבור מערכות תקשורת לפנל בקרה מרכזי.
  העיצוב הקומפרטי מצמצם מקום במערכת ומפחית את הצורך בהתקן נפרד. ניתן לקבל את המפסקי עם Auxiliary Switch לקבל חווי נוסף על מצב המערכת או לצורך אפשרות ניתוק/הפעלה מרחוק כדי לשים את הבקר במיקום שלא יפריע.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  AIRPAX: סדרת IAR\IUR\IER\CUR\CER מותאמת ל Rack Unit
  חברת AIRPAX  הכריזה על סדרת Circuit Breakers [מאמ'ת] חדשה המיועדות להתקנה במגירות צרות ופנלים. סדרה זו ייחודית בכך שהיא בגובה יחידת U בודדה [U או RU, כלומר Rack Unit שהיא היחידה המקובלת לגבהי פנלים וערכה הוא 1.75 אינץ' או 44.45 מ'מ].
  ניתן לקבל את רכיבי הסדרה עם פאזה אחת או שתי פאזות ובסוגי חיבורים שונים [Bullet, Screw or Stud terminal]. סוג הלחצן הנו Snap-Action וניתן לקבל עם ידית Toggle בצבעים שונים עפ'י דרישת הלקוח.
  המאמ'תים הללו המבוססים על טכנולוגיית Hydraulic-Magnetic שאינה מושפעת מטמפרטורת הסביבה ומשלבת עוצמת מיתוג עם דיוק הנותנים הגנה אמינה לעומסים.
  סדרה זו עוצבה ליישומי תלייה במגירה או ארון ומאפשרת ניצול שטח יעיל ללא פגיעה בביצועים. טמפ' העבודה נעה בין ˚C 40- ל ˚C 85. יכולת ניתוק מקסימלית עד זרם A5000 ב VDC 80\65, VAC 240\120. מדובר ביכולת אידיאלית לדרישות יישומי הטלקום והעברת נתונים. הסדרה עוצבה לזרמים שבין A2 עד 50A, ניתן להזמין עם השהיות שונות אם מדובר במערכות מדויקות או מערכות הצורכות זרם חזק בהפעלתן.
  היחידות מגיעות בתצורה טורית Series Trip לעומס [משמש גם כמתג ON\OFF], בתצורת Mid Trip [כאשר כמה מאמ'תים ביחד מאפשר לדעת איזה מהם קפץ] וניתן לקבל מתג עזר Auxiliary Alarm Switch  לקבלת חווי עזר לתקלה.
  בסדרה הייחודית הזאת [U1] קיימת משפחת ה- CER  המאפשרת תמיכה ביישומים אלחוטיים הודות לעמידות בתקנים המחמירים שלה.
  היישומים המומלצים לסדרת U1 הנם מגוונים. בתחום התקשורת, ניתן להשתמש עבור ציוד DC במערכות טלקום עם הספק נמוך עד בינוני, לתחנות בסיסי שידור, לראוטרים [נתבים] ומפסקים אלקטרונים כמו גם עבור תקשורת אופטית וקישוריות למערכות חיצוניות. עבור עיבוד המידע, השימושים המומליצים הנם עבור שרתים, מערכות מחשב ומערכות לאיכסון נתונים. בתחום התעשייה, האפליקציות העיקריות הנן צב'דים, אינברטורים [מהפכים] למנועים, ציוד מכשור מדויק וציוד מסוג מוליך למחצה.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  אמירוניק בע'מ: Power Supplies & LED Driver
  אמירוניק בע'מ החלה לשווק סדרת ממתגי כח [Switching Power Supply] ודרייברים ללד [LED Driver].
  השימוש בנורותLED  גובר הן משיקולי חסכון אנרגייה ואנרגייה ירוקה והן משיקולי אריכות חיי המוצר. הדרייברים ל-LED  הנם מ-W6 עד 300W ויכולים לשמש בבית או בחצר, לתאורת מכונות, ציוד רפואי, תאורת רחוב, תאורת במה ואף למקפיאים בסופרמרקט.
  חיבור הדרייבר יכול להיות בשני אופנים: Constant Voltage או Constant Current וקיימת אפשרות ליכולת DALI [Digital Addressable Lighting Interface] המייצגת ממשק תאורה דיגיטלי בהתאם לפרוטוקול ה-IEC 62386.
  ספקי הכח הנם סטנדרטיים, אך קיימת אפשרות לייצור עפ'י דרישת לקוח [Custom].
  הספקים אידאליים לאורות במה ונורות הלוגן ולא יושפעו משימוש סימולטני ברכיבי בקרה.
  המוצרים בעלי הגנה ממתחים חזקים או זרמים גבוהים, הגנה בפני קצר או הלם חשמלי.
  שימוש בסדרה זו מרחיב את תחום השימושים למוצרי LED וספקי הכח.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Century Seals: מארזי מיקרו-אלקטרוניקה בציפוי זהב, חלונות זכוכית ומארזי מיקרוגל
  אמירוניק בע'מ, נציגת חברת Century-Seals בישראל, משווקת מארזי מיקרואלקטרוניקה באיכות צבאית ובמגוון רחב של תצורות. המארזים אטומים ועם/בלי מכסים ומתאימים לרכיבי מיקרוגל.
  אפשר להזמין מארזים עם חלון להעברת קרן לייזר וכן פינים בודדים Feed Through או בסיסים סוג TO-46,TO-8,TO-5. החברה מתמחה בייצור מדויק לפי מפרט מחמיר של הלקוח ובמועדי אספקה קצרים וכמו כן, היא מאושרת עפ'י כל התקנים הבינלאומיים.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Dimension: מתמרי DC ל AC
  חברת Dimension מייצרת מתמרים מזרם ישר לזרם חילופין. הביקוש למוצר זה במגמת עלייה עקב הצורך בהפעלת ציוד אלקטרוני מורכב ללא רשת חשמל זמינה.
  מתח הכניסה יכול לנוע בין V 12 ל V 300 מתח ישר וההספק ביציאה נע בין W 100 ל W 12,000 והאות יכול להיות עד שלושה פאזות של גל בקוואזי- סינוס.
  אם בכניסה יהיה גל סינוס טהור,  אזי המתח הישר יכול להיות VDC 12,24,48 וההפסק ביציאה ינוע בין W 100 ל W 10,000.
  את המוצר ניתן להזמין עם סוללה אינטגרטיבית נוספת לצורך הטענה, עם ממסר וכן ניתן להתאים לשני ערכי מתח AC שונים בו זמנית [ VAC120,240].
  המבנה הקשיח והעמיד מתאים לשימוש בכלי רכב וכלים ימיים או תעופתיים. המתמרים מותאמים לסביבה בה קיימת רמת ויברציה גבוהה ותנאי סביבה קשים. כמו כן, הם נמצאים גם במערכות רמזורים, רכבי חירום ,משאיות, רכבות ,מערכות גיבוי ואף במפעלי פלדה.
  המתמרים עמידים בפני הלמים התחלתיים [Inrush Current] ובעלי אמינות גבוהה. אין צורך בתחזוקה והם אינם מזהמים והפעולה שקטה.
  כמו כן, המתמר קל להתקנה וידידותי למשתמש.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  ENM: שעונים למדידת שעות עבודה ומוני פעולות
  אמירוניק מייצגת את חברת ENM, מהגדולות בעולם בייצור שעוני מדידה והיא מכסה כמעט כל אפליקציית מדידה או תזמון.
  הרכיבים יכולים להיות אנלוגיים או דיגיטלייים, בתצורה חשמלית או מכנית ובעלי טווח של עד 8 ספרות הניתנות לאיפוס. הדיוק גבוה מאד הודות לגביש Quartz פנימי המאפשר גם הפעלה שקטה. ניתן להזמין גם ללא יכולת ביצוע איפוס.
  הסדרה חדשה T90 של שעוני זמן למדידת שעות הותאמה לדרישות המבוקשות ע‘‘י מהנדסים וטכנאים לשעון זמן לא יקר, קטן ואמין עם צריכת הספק נמוכה.
  סדרה חדשה זו מאופיינת בגודל קומפקטי וגמישות לתכנון חשמלי, שלא הייתה עד כה, שתי צורות חיבור ולמגוון מתחי AC או DC. הרכיבים קשיחים ושקטים בהפעלה. קיימת תצורה המאפשרת פעולה רק כבמצב של רטט [Vibration-Activated].
  קיימת גם סדרת שעונים P14 למדידת שעות המקבילה לשעונים הצבאיים, לשעון 6 ספרות במתחים VDC, 24, 12, 6 או VAC 120, 24. תחום טמפרטורות הנו בין -40˚C ל-+85˚C. ההספק נומינלי של2Wt בלבד.
  סדרת P12 [בעלת זכרון ה-EEPROM לזכרון הנתונים גם כשאין בטרייה] מתאפיינת במונה שעות סוג LCD  בעל 2 תצוגות, אחת לאירוע מסויים ושנייה לסך השעות. סדרה זו הנה אידאלית ליישומים מתחום האחזקה.
  סדרת T41 הנה סדרת מונה שעות מיניאטורית עבור זרמי DC. סדרה זו היא המענה לדרישה של הספק נמוך, מחיר זול ואמינות גבוהה. הסדרה אטומה ועמידה בחבלות.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Spectra Symbol: סנסור גמיש [Flex Sensor] וטכנלוגיית ה-White Flex
  חברת Spectra Symbol, הכריזה על ייצור בטכנולוגיית ה-White Flex לחיסכון בכ-50% של עלות ייצור מעגלים חשמליים, התקנות רכיבים וחיווט. ע'י חומר גלם מיוחד [מאושר ROHS] שיותר זול מקפטון, ניתן לצמצם משקל ונפח והודות לגמישות החומר גם ניתן לכופף אותו בכל מקום שנדרש. העבודה יכולה להיות חד צדדית או דו צדדית בעובי צר מאד של 0.005' והעמידות בטמפטורה הנה בין -60˚C ל-+105˚C. היישומים המומלצים הנם: כפוטנציומטר לינארי, נגדים מודפסים, ועיצוב גרפי עבור פנל לממשק אדם מכונה.
  פוטנציומטר ה-Flex הנו אידאלי למדידת תזוזת הזווית. הוא בעל התנגדות של 25KΩ כאשר הוא שטוח ויכול להשתנות בטווחים של מ-45KΩ עד 125KΩ, תלוי רדיוס הכיפוף.
  היישומים המומלצים לסנסור ה-Flex הנם הרובוטיקה והבקרה, סימולציית תנועה וירטואלית,  מכשור רפואי, פיזיותרפיה, אבזור למחשב ואף לכלי נגינה.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Gladiator: G200 Dual Axis Gyro
  חברת Gladiator Technologies, יצרנית מובילה בתחומי הניווט והסטיביליזציה הכריזה על סדרת G200, ג'ירו דו צירי סוג MEMS  בעל ביצועים גבוהים ורעש נמוך מאד.
  ביצועי הרכיב עלו על ביצועי ג'ירו סוג Dynamic Tuned בעל מידות קטנות. השפעת הרעש הנמוך היא מתחת ל ˚/sec/√Hz0.002 וההיסט ההמוזער הוא כ- ˚/hour5. הפרמטרים האלה מאפשרים דיוק ברמה גבוהה ליישומי סטביליזציה וניווט אינרציאלי. רוחב הסרט הנו Hz 200 וההשפעת הטמפרטורה על ביצועים הנה זניחה.
  היחידה מומלצת ליישומי סטביליזציה של אנטנות או קנים ולפלטפורמוט מוטסות. לג'ירו יש אות יציאה בי-פולארי והוא קל משקל. כמו כן, הרכיב עמיד בפני רעידות והלמים וכן אפקטיבי בטווח רחב של טמפרטורה [טווח עבודה הנו בין C˚40- ל C˚85+].
  את המוצר ניתן להזמין בשתי תצורות טווחים: /sec˚300± וב /sec˚100± והוא מתגבר על בעיית הסיבוב הנמוך והתזוזה על ציר יחיד בלבד שיש בRLG-  או על בעיית התשתית המורכבת של ה-FOG. יתרה מזאת, הרכיב גם עולה על הביצועים המדויקים של הטכנולוגיות השונות ובכך מהווה דור חדש בעידן ה MEMS.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Ondrives Gearboxes ורכיבים מכניים לבניית מכונות
  חברת ONDRIVES מאנגליה הינה יצרנית של קופסאות תמסורת מכניות מדויקות בתצורות שונות, בטכנולוגיות עכשוויות ומחומרים שונים.
  קופסאות התמסורת ניתנות להזמנה בכל הגדלים ובמגוון גדול של תמסורות.
  התמסורות הן מסוג זכר/נקבה וניתנות לסיבוב לצירים צדדיים, ישרים או בציר אחד, כפול או משולש כך שתנועת המנוע ניתנת בכמה כיוונים - ניצבים או מקביליים.
  כמו כן, ניתן להגדיר יחס תמסורת בזווית חדה או בשיפוע, תמסורת ספיראלית או מעגלית דמוי מחדד ואף ניתן לקבע היסט.
  ליצרן מגוון של יחסי תמסורת בסדרה זו, ואפשר גם לייצר קופסת תמסורת לפי מפרט הלקוח.
  החברת משווקת גם מגוון רחב של מנועי DC, מצמדים גמישים [COUPLINGS] ליישומים שונים וכן גם גלגלי שיניים במגוון צורות גדלים וחומרים כגון ברזל, דלרין, אלומיניום ועוד.
  היצרן מאפשר גם להזמין רצועות וגלגלי תזמון תואמים בכל הגדלים ובכל האורכים.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  AI-TEK: סנסור Hall Effect
  חברת AI-TEK ,יצרנית סנסורים וטכומטים, הכריזה לאחרונה על פיתוח ועיצוב חיישני הול לסביבה קשה עבור התעשייה, הצבא, כלי הרכב ולרכבות.
  הסידרה החדשה שסימונה הוא DH Series מבוססת הפרש ובעלת מהירות אפס,הנה מדויקת ובעליית זרם מכיילת את עצמה לחתימה המגנטית של האפליקציה המותקנת מה שמאפשר לה תאימות מול צורות גיאומטריות שונות או רעידות.
  הרכיב אידאלי לשמש כסנסור מהירות וחש כל תזוזה ללא קשר למהירות החל מתדירות השואפת ל-0 ועד 15Khz ע'י יצירת פולס יציב יחסית למהירות. בכל פעם שגיר [או רציפות ברזל כלשהיא] עובר ליד הרכיב ערך המתח משתנה.
  לחיישן קיימת הגנה ממתח הפוך עד -30V למניעת נזק במידה והחיווט לא נכון, טווח טמפרטורה שבין -40˚C ל-+125˚C, תחום מתח ההפעלה הנו רחב בין 4.5V ל-24V וקיימת עמידות גבוהה לרעידות והלמים [IEC 77].
  לפרטים נוספים לחץ כאן  AI-TEK: Tachometers & Speed Sensors
  חברת AI-TEK הנה יצרנית סנסורים וטכומטים לשליטה על כח. החברה הכריזה לאחרונה על פיתוח ועיצוב מוצרים קשיחים [Explosion Proof], בעלי אורך חיים גבוה ללא רכיבים נעים. המוצרים מותאמים לתעשיית הצבא, כלי הרכב ,לרכבות ואף ליישומי החלל.
  סנסורי המהירות וה- Hall Effect נותנים חיווי אמין גם בסביבת הלמים ורעידות וממירים תנועה לאות דיגיטלי יציב החל ממהירות 0 ועד תנועה בתדירות של 15kHz.
  סנסורי ה- Passive Magnetic יכולים לספק חווי גם בתוך מנוע של מטוס בטמפרטורה של עד כ-425˚C.
  ה- Side Look Sensor פותח ליישומי Speed Take Off, אך מחליף את מערכות המהירות המכניות במשאיות וטרקטורים.
  סנסור ה- Bi-Directional מוציא שני אותות בלתי תלויים הנותנים מידע על המהירות והכיוון.
  הטכומטר [מד מהירות] הנו בעל זמן תגובה מהיר, דיוק רב וקל להתקנה המשמש לניוטר והגנה.
  המוצרים יכולים להגיע בעיצובים וחיבורים שונים כך שאורך החיים שלהם הנו ארוך מאד היות ואין חלקים נעים.
  הצורך בהקטנת ניחות האות בכבלים הביא לפיתוח מגבר ה-DSDA [Digital Signal Distance Amplifier] המאפשר לאות חשמלי לעבור בכבל באורך 3000ft.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  Herga: סדרת מפסקים עגולים במלאי אמירוניק
  חברת Herga הכריזה על סדרה אלגנטית ויפה, נוחה למשתמש, של מפסקים להפעלה ביד או ברגל שסימונם 6240 ו-6241 המותאמים לכף היד או ללחיצה רגלית להפעלת ציוד חשמלי.
  המפסקים עשויים חומר גמיש וקשיח והם בעלי בידוד כפול. את המפסקים ניתן לקבל במגוון צבעים [כגון: שחור, לבן, אפור, אדום, ירוק, כחול].
  ניתן לקבל את המפסק עם בסיס דמוי צלחת מפלסטיק או מאלומיניום ליציבות המפסק או עם משטח מגן מפגיעות  ושריטות. הם יכולים להיות מותקנים עם גומי או משטח מוקצף נגד החלקה ולהזמינם עם חורים בבסיס להתקנה יציבה בהתאם לדרישת הלקוח.
  הרכיבים ברמת אטימות גבוהה של  IP67[ללא חדירת אבק ועמיד בסביבה ימית רדודה] או יותר גבוהה.
  יתרון גדול של המפסקים הוא שהם בעלי משקל קל וניתן אף להזמינו כשהוא מורכב מכמה מפסקים גם יחד [Multi-Pedal].
  המפסקים אידיאלים להפעלה והם יכולים לשמש כמפסקים לאנשים עם מוגבלויות, כלחצני מצוקה או כמפסקים בתחומי הרפואה, השליטה והבקרה עקב היותם עומדים בתקנים מחמירים [UL and TUV approved to IEC 60601-1].
  מפסקים אלה מגיעים גם כאופציה של מפסק אוויר. כלומר, מעין כרית גומי המעבירה בועת אוויר למפסק חשמלי מרוחק [עד 10 מ'] וההפעלה החשמלית נעשית שם. היתרון הגדול של סדרה זו הוא בכך שאפשר להתקין את המפסק בסביבה מימית או נפיצה.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Herga: כיסוי קפיצי למפסקי רגל למניעת הפעלה מקרית
  חברת Herga הכריזה על שכלול של יכולת כיסוי קפיצי למפסקי רגל. סדרת המפסקים הנה אלגנטית ויפה, נוחה למשתמש וסימונם 6210 ו-6289 המותאמים ללחיצה רגלית להפעלת ציוד חשמלי. הכיסוי מגן מפגיעות ושריטות וכן מונע הפעלה מקרית.
  המפסקים עשויים חומר גמיש וקשיח והם בעלי בידוד כפול. את המפסקים ניתן לקבל במגוון צבעים [כגון: שחור, לבן, אפור, אדום, ירוק, כחול]. ניתן לאפיין מסוג מתכת לעמידות גבוהה בתנאים קשיחים.
  הרכיבים ברמת אטימות גבוהה של  IP67[ללא חדירת אבק ועמיד בסביבה ימית רדודה] או יותר גבוהה כמו IPX8 [לטבילות בעומקים] עפ'י דרישה.
  יתרון גדול של המפסקים הוא שהם בעלי משקל קל וקיימת אפשות לחיבור סוג USB למחשב [תומך כל מערכת הפעלה, ניתן לקודד כרצף של פעולות הקלדה]. ניתן גם לקבל בתצורת Wireless & Batteryless לטווחים של עד כ- 100 מ'.
  המפסקים אידיאלים להפעלה והם משמשים לציוד משרדי ותעשייתי. כמו כן, הם יכולים לשמש כמפסקים לאנשים עם מוגבלויות, כלחצני מצוקה או כמפסקים בתחומי הרפואה, השליטה והבקרה עקב היותם עומדים בתקנים מחמירים [UL and TUV approved to IEC 60601-1]. מפסקים אלה מגיעים גם כאופציה של מפסק אוויר ללא חשמל. כלומר, מעין כרית גומי המעבירה בועת אוויר למפסק חשמלי מרוחק [עד 10 מ'] וההפעלה החשמלית נעשית שם. היתרון הגדול של תצורה זו הוא בכך שאפשר להתקין את המפסק בסביבה מימית או נפיצה ואין צורך באישור תקן.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Herga: מפסקים אלחוטיים
  חברת Herga הכריזה על יכולת אלחוטית [Wireless] עבור מפסקי היד והרגל שהיא מייצרת. יכולת זו מאפשרת לזוג מפסקים להיות מקושרים יחד באיזור הרשת המשותף [PAN] והיא מבוססת על טכנלוגיית ה-Bluetooth החסכונית באנרגייה. קיימת אפשרות לתצורת Waterproof.
  החברה מייצרת מפסקי יד [Hand Switches] ומפסקי רגל [Footswitch] לתחומי התעשייה והרפואה. הם יכולים להיות מופעלים ע'י חשמל או אוויר וכן קיימת אפשרות לחיבור מפסק ב-USB.
  ניתן להזמין את המפסקים עם הדפסת לוגו החברה המזמינה.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  HPC Geares: גלגלי שיניים ורכיבים מכניים
  חברת HPC - GEARS יצרנית של גלגלי שיניים ואביזרים מכל הסוגים ומחומרים שונים כגון:
  ברזל,פלדת אל-חלד, דלרין, אלומיניום וכו‘.
  החברה מייצרת גם :
  Ratchets & Pawls – הרצ'ט הנו מכשיר המאפשר תנועה קווית או סיבובית רציפה בכיוון אחד בלבד ומונע תנועה בכיוון השני.
  Toothed Bar – משטח שיניים עגול בעל רדיוס גדול היכול להמיר מומנט לכח לינארי.
  Pulleys & Belts – גלגלות לתמיכה בתנועת כבל או חגורה לאורך ההיקף שלה עם חגורות תואמות.
  Bevel Gears – גיר משופע.
  Anti-Backlash Gears – קיימים מקרים [למשל צימוד בין גירים] בהם נדרש למזער עד כדי 0 את המרווח לעמידות בפני לחץ.
  Spur Gears – גיר עם דרבון קצה המקביל לציר הסיבוב.
  Helical Gears – כאשר קצה השיניים לא מקבילים לציר הסיבוב.
  גלגלי השיניים הינם בכל הגדלים ובמגוון גדול של שיניים [12 עד 350 שיניים], וניתן להזמין עם מסילות וזחלילים תואמים.
  רוב גלגלי השיניים נמצאים במלאי היצרן לאספקה מיידית והיצרן מאפשר להזמין את הפריטים עם שינויים לפי דרישת המזמין.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  אמירוניק בע'מ: מוצרי INS ו-IMU סוג MEMS עם ביצועים מדויקים
  חברת Gladiator Technologies הכריזה על סדרה חדשה של סנסורי ניווט אינרציאלי וסטביליזציה בטכנולוגיית MEMS בעלי רעש נמוך מאד [Ultra Low Noise], היסט ממוזער ורוחב סרט רחב.
  סדרת ה-IMU שסימונה LandMark 50 הנה בעלת היסט של עד 1˚/hour ורעש של עד 0.0015˚/sec/√Hz וקיימת אפשרות לקבל אותה כ INS/GPS או AHRS [לחיווי Attitude ו-Heading] וכן בתצורה אנלוגית או דיגיטלית.
  ה-Gyro הנו ברעש של עד 0.0015˚/sec/√Hz ובהיסט של עד 2˚/hour וניתן לקבלו בתצורה של ג'ירו דו-צירי [Dual Axis Gyro].
  הרכיבים דלי הספק, קלי משקל ,בעלי קשיחות גבוהה בפני רטט והלמים ואפקטיבים בטווח רחב של טמפרטורה.
  היישומים המומלצים הנם עבור הכלים הבלתי מאויישים, ניווט מדויק בשטח בנוי,סטביליזציה, ייצוב של קנים וכן גם ליישומים אזרחיים באוויר, בים וביבשה הדורשים דיוק מירבי.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Litex : מנורות הלוגן וקסנון [Halogen & Xenon Lamps]
  חברת Litex הנה יצרנית מנורות הלוגן המפתחת את מוצריה בקבועי זמן קצרים, בצורה חסכונית לכמות גדולה או מוגבלת. החברה מתמחה בתחומים הבאים:
  Floodlighting – מנורות ה-Tungsten Quartz 300W-1500W הנן היעילות והמדויקות ביותר להפקת אור נראה. הן משמשות לאור טבעי, לבמות וסטודיו ולהקרנת חפצים לצורך בהירות וחדות הנדרשות למכונות צילום ולתצוגות.
  יישומי IR Infra-Red – נורות ה-IR 300W-9000W הנן השיטה הכי יעילה להפקת חום ללא מגע [מעל 90% מהאנרגייה המשודרת מומרת לחום תוך עד 3 שניות].  הן משמשות לצורכי חימום מוקדם, ייבוש או ריתוך כמו גם לתעשיית המכונות, האלקטרוניקה ואף למזון והתרופות.
  יישומי Laser Pumping – ביישומים אלה, קרן הלייזר מופקת מקלט אופטי כגון נורות Flash על בסיס Xenon או Krypton ונורות CW המאפשרות עבודה בטמפרטורות גבוהות. היישומים לנורות אלו מגוונים החל מטיפול במחלות עור [ע'י נורות פולסים] וניתוחי עיניים ועד יישומי טכנולוגים כגון: סימון על כלים, קידוח חורים, עיבוד יהלומים. כמו כן, ניתן להשתמש בהן למחקר במטפרטורות קיצוניות. בתחום הצבאי, הן משמשות למדי טווח וזיהוי מטרה.
  יישום מרכזי לנורות אלו הנו בתחום הקוסמטיקה והסרת השיער בכך שהן משדרות באורך גל כזה ששורף את שורשי השיער ואינו פוגע בשאר הגוף.
  המנורות מציעות דיוק ושליטה בקרינה, תחזוקה הולמת, זמן חיים ארוך יותר ועיצוב אלגנטי.
  לקבלת מפרט טכני נא פנו לאמירוניק בע'מ.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Spectra Symbol: פוטנציומטר מגנטי [MagnetoPot]
  חברת Spectra Symbol הכריזה על סדרת פוטנציומטרים אלגנטית ביכולתה לעקוב אחר תנועה ללא מגע. מגנט בצדו הפנימי של צילינדר או בצדו השני של מתקן זז ינחה ע'י תכונת המגנטיות של הפוטנציומטר את ה- output של הפוטנצימטר למתח כתלות במיקום המגנט.
  בניגוד למתג המקובל כיום, שנותן חיווי On\Off פשוט, ה- MagnetoPot מאפשר קבלת חיווי לינארי שנע כסנסור מגנטי. בעלות נמוכה של מפסק פשוט, הפוטנציומטר מתפקד כמו סנסור מגנטי המציע שיפור בתחום החישה שעבורם סנסורים מגנטיים אחרים יהיו בעלויות גבוהות יותר.
  היישומים ל MagnetoPot הנם מגוונים בתחום התעשייה והמכשור. ניתן לשלב ביישומי הרמה, עבור צילינדרים הידראולים ועבור עקיבה לרכיבים נעים. כמו כן, הרכיב יכול לשמש כחיישן גובה עבור נוזל במיכל. אם נחבר את הרכיב מצדו החיצוני של המיכל הוא ייתן חווי למיקום מגנט בתוך הנוזל. אין חדירת מים או שמן ואין פגיעה עקב תנאי הסביבה משום שה MagnetoPot לא מושפע מהסביבה.
  עבור בוכנות הידראוליות או פנאומטיות בדר'כ משתמשים בבורר לשלוט ברוויה או חוסר, אבל ה MagnetoPot מציע הרבה יותר מבורר בדיד, הוא מאפשר חישה רציפה ומלאה ע'י כוחות מגנטיים ופלט פוטנציאומטרי. עם תזוזתו של המגנט, נע גם ערך הפלט החשמלי של הרכיב.
  ה MagnetoPot לא צריך להיות מותקן על משטח פרומגנטי והוא יכול להיות עשוי מפיברגלס, פוליאסטר או קפטון [Kapton] בהתאם לדרישת הלקוח. הרכיב יכול לתפקד כמחלק מתח, נגד או ראוסטט [נגד משתנה] בכל התצורות שלו.
  כח ההנעה הנו כמשיכת 18 גרם מהמגנט\פרומגנט חיצוני. טמפ' העבודה היא עד +85°C והוא עמיד בתנאי סביבה IP64. ערך ההתנגדות יכול לנוע ביןohms k5 ועד 500k ohms ומרחב התנועה האפקטיבי נע בין 8 מ'מ ועד 1200 מ'מ. הרזולוצייה תלוייה בערך המגנט החיצוני ומרחקו מה MagnetoPot. ניתן להזמין בתצורות חיבור שונות.
  ניתן להשתמש בפוטנציומטר בתצורה סיבובית במקום אנקודר לקבלת מיקום זווית אבסולוטית.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  A40 High Performance MEMS Accelerometer : Gladiator Technologies
  חברת Gladiator המתמחה בניווט אינרציאלי בטכנולוגיית MEMS הכריזה על אקסלרומטר מסדרת A40 בעל רעש נמוך [0.025mg/√Hz] והיסט ממוזער [0.25mg]. הסנסור שוקל פחות מ-15 גרם ובעל הספק נמוך של עד 8mA.
  רוחב הסרט מגיע עד 450Hz ועם אפשרות טווחי תאוצה של עד 15g. המתח בכניסה הנו +5VDC.
  הרכיב מזווד וקשיח עפ'י תקנים מחמירים ולכן הוא מומלץ ליישומי האוויוניקה, היבשה והים הדורשים ביצועים מדויקים.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  מנוע זרם ישר - Micro-Motors
  חברת מיקרו מוטור הכריזה על סדרת מנועי זרם ישר P205.
  המנוע מסופק עם גיר פלנטיר אשר נתמך ע‘‘י 2 מיסבים כדוריים.
  עומס רדיאלי מקסימאלי 300N.
  טמפרטורת עבודה בין 20- עד 60 מעלות צלזיוס.
  משקל כ 700 גרם.
  בעל טווח מהירות סיבוב של 6.3 עד 1024 סל‘‘ד.
  אפשר להזמינו בשני מתחים V24 ו12V .
  מומנט מקסימאלי של Ncm 900. ניתן להזמין עם אנקודר.
  רוב המנועים במלאי לאספקה מיידית.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  אמירוניק בע'מ: רכיבים מכניים
  אמירוניק בע'מ, נציגת החברה האנגלית Ondrives בישראל, משווקת רכיבים מכניים מהתחומים הבאים:
  Gearboxes & Reducers – בעיצוב חדשני, מזוויות שונות [למשל: Right Angel] ובמגוון תמסורות ומומנטים [למשל: Heavy Duty]. ניתן להזמין עם מנוע תואם.
  Precision / Commercial Gears – הגירים יכולים להיות עשויים מ-Delrin, Titanium, Aluminum, Stainless Steel ועוד סוגי סגסוגות מתכות לעמידות בתנאי סביבה שונים עפ'י צרכי הלקוח. הגירים יכולים להיות גם Anti-Backlash.
  Pulleys, Belts & Sprockets – החברה מספקת גלגלות ברוחבים שונים לצורכי התעשייה המותאמות גם לפיברגלס, הרצועות יכולות להיות עבור High Torque או Heavy Duty.  ה-Sprockets הנו גלגל המותאם לשרשרת ויכול להיות עד שלושה שרשראות, ניתן להזמין עם שרשרת תואמת.
  Couplings – המצמדים המכניים הנם גמישים, מותאמים לקטרים שונים ותומכים במהירות של עד 4000rpm ומומנטים שונים.
  Linear – רכיב המתרגם תנועה בקו ישר מכח.
  Bearings – מיסבים מקטינים חיכוך בין משטחים. ניתן להזמין מיסב כדורי, קווי, גלילי, קוני או חביתי.
  Fastners – לחיבור בין שני מרכיבים. ניתן להזמין בורגים אומים ורכיבי חיבור Custom.
  Anti-Vibration - בולמי זעזועים קפיציים או הידראוליים, לינאריים או סיבוביים, במשפחה זו קיימים גם Shock Absorbers ודמפרים [Dampers].
  Springs – מגוון קפיצים לחיבור, תלייה, שינוי כיוון או להגנה.
  Mechanical Parts – פריטים עפ'י דרישה ובהם סוגרי מעגל מכני [Circlips], Plangers, שפורפרות ופיני נעילה.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Ondrives: דמפרים סיבוביים [Rotary Dampers]
  Ondrives הנה יצרנית מובילה לרכיבים מכניים המתחמה בייצור מוצרי Anti-Vibration ו Shock-Absorbers [דעיכת תנועה פתאומית ומהירה]. חברת Ondrives הכריזה לאחרונה על סדרה של דמפרים סיבוביים [Rotary Dampers] עם יכולת פעולת דעיכה עם ונגד כיוון השעון.
  הדמפר המכני הנו מכשיר ריפוד, דעיכה או היפוך תנועה במכונה. הוא בדר'כ בצורת גליל ובו בוכנה היוצרת לחץ או ואקום לכפות על גז או נוזל לצאת או להכנס מתוך תא מסוים אפילו דרך פתחים צרים.
  כסטנדרט, הרכיב מגיע עם גיר מובנה, אך ניתן להסירו עפ'י דרישה וניתן לבחור תצורה חד כיוונית או דו כיוונית בזוויות שונות. המהירות המירבית הנה rpm 50, וטמפרטורת ההפעלה הנה בין º0 ל º50+.
  הסדרה שסימונה HB, סדרת משככים קפיצים הידראוליים כבולמי זעזועים, מתאימה ליישומים מ 20 ניטון ועד 10,000 ניוטון כך שטווח התנועה הנו בין 25 ל 150 מ'מ במשככים הבסיסיים ועד ל 1675 מ'מ בסדרה הקשיחה.
  האפליקציות לרכיבי הדמפר באים לידי ביטוי במקרים של בקרת קצב סגירת מושב אסלה, מניעת טריקת דלת, השארת דלת או כל רכיב מכני במצב סגור או פתוח, בפנלים ולוחות בקרה, עצירת פליטת גזים או קיטור ואף בקלידי פסנתר.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Sensata: סנסורי מצב
  חברת Sensata ,מיצרניות הסנסורים הגדולות בעולם, הכריזה על סדרת מפסקי מצב ומיקום [Position Switches] אטומים לחלוטין ועמידים בהלמים ורעידות קיצוניים. הסנסורים משמשים לניתור מצב מכני ומותאמים לאפליקציות צבאיות.
  לבו של המפסק\סנסור זה, היא קפסולת מתכת זעירה אטומה לחלוטין הניתנת להתקנה עפ'י דרישת לקוח בהתאם לרמת השימוש. כיום מפסק זה קיים בכ- 1700 מארזים שונים ליישומים הדורשים תקנים צבאיים מחמירים העומדים בהתפוצצויות, אך גם ליישומים מתחום הרפואה והחקלאות.
  הסנסורים מדוייקים מאד ויכולים להיות לינאריים או מעגליים. ניתן גם לבצע שדרוג של סנסור קיים באינטגרציה מלאה.
  האפליקציות האופייניות לסנסור זה הנן: מפסק אבטחה למשגרי טילים, מפסקים אוויוניים, בקרת הפלטה לטייס, נעילת דלתות, גלאי תנועה, בקרה למנוע ואף ניתן לשלב בתחום הלוויניות והחלל.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Sensata: סנסורי לחץ
  חברת Sensata המובילה בתחום הסנסורים הכריזה על סדרת מפסקי לחץ [Pressure Sensors] מדויקים, אטומים לחלוטין עם רמת אמינות גבוהה ביותר.
  הסנסורים מיועדים למערכות הידראוליות, לבקרת מנועים, לתחום התעופה והחלל ולאפליקציות צבאיות שונות.
  קיימים סנסורי לחץ לתחום ה- HVAC [חימום, אוורור ומיזוג אוויר] בעלי אתחול אוטומטי לצורך פתרונות קירור או מדידת שמן במנוע.
  לתחום ה- Automotive [רכב] קיימת סדרת סנסורי לחץ המותאמת יותר לכלי תחבורה המספקת חיווי לחץ לינארי ע'י מתח.
  כמו כן, ישנם גם מתמרי לחץ הנחשבים זולים יותר היכולים למדוד לחץ של אוויר או נוזל בצמיגויות שונות כך שע'י מתח או זרם ניתן לדעת מהי רמת האטימות של האיזור או מהי רמת האוורור.
  הסנסורים יכולים להביא לסביבה יותר ירוקה ע'י שימוש לבקרת הזרקת דלק למנוע.
  הטכנולוגיות המוצעות למימוש הסנסורים הן ע'י תכונת הפיאזואלקטריות [יצירת מתח כתוצאה מלחץ מכני], MEMS וקבלים קרמיים [ערך הקיבול מושפע מהטמפרטורה].
  הודות לטכנולוגיית האנטי אדים קיימת אפשרות למדידת לחות וניתן להתקין את הסנסורים במקומות נוחים עם ביצועים מדוייקים.
  מפסקי הלחץ מיועדים ללחץ שבין ה-0 ל-BAR 2068 / PSI 30000 וחלקם אף בתאוצה של עד 50G. תחום פעולה יעיל הנו בטמפרטורה שבין -54˚C  ועד +140˚C. אורך החיים הנו מעל 50K פעולות.
  ניתן גם להזמין עם קונקטור בהתאם לאפיון הלקוח.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Ondrives: סופגי זעזועים [Shock Absorbers] מכניים
  חברת Ondrives מאנגליה הכריזה על סדרת מוצרי Anti-Vibration הבולמים זעזועים באופן של פיצוי עצמי אדפטיבי.
  הבולמים הנם אידאלים ליישומים בהם נדרש לבלום מסה עם או בלי כח דוחף, למסה מתנדנדת, לבלימת נפילה חופשית, לגוף המתגלגל או מחליק במורד מדרון או למשטח המסובב מסה עם מומנט דוחף.
  ידית הבלימה [Stroke] יכולה לנוע בין mm 10 ל mm 150 והיא עשויה מפלדת אלחלד או פלדה אלסטית מצופה כרום. גוף הבולם עצמו יכול להיות פלדה בגימור תחמוצת שחורה.
  טווח העמידות לטמפרטורה נע בין °C 12- ל-°C 90+.
  ניתן להגדיר אפקטביות למשקל בטווח שבין Kg 0.3 ל-Kg 2040 עם קפיץ החוזר בכח שבין Nt 2 ל-Nt35.
  התאוטה תהייה לינארית כך שניתן לחשב בקלות תאוטת מסה או ערך תדירות.
  לחברת Ondrives קיימים עוד מוצרי בולמים זעזועים לתעשייה או לצבא כגון: Rotary Dampers, Machine Mounts ויחידות השהייה מגומי.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  אמירוניק – מנועים ודרייברים
  אמירוניק מספקת מגוון רחב של מוצרים, מערכות ופתרונות המשרתים בתחומי האוטומציה, הבקרה, הרכב והתעשיה כמו גם מוצרים למשרד, ציוד רפואי, ציוד צבאי ,תאורה ותקשורת.
  אמירוניק בע'מ הכריזה על סדרות מנועים חדשים לאספקה:
  1. Brushless DC Motors
  2. Hybrid Stepper Motors עם שתי פזות או שלוש.
  3.PM [Permanent Magnet] Stepper Motors
  4.AC Synchronous Motors [ניתן לקבל עם תמסורת].
  5.AC Servo Motors
  6.Linear Actuators
  7.Integrated Step Servo Motors [משולב קונטרולר ואנקודר].
  8.דרייברים תואמים מדויקים עם תוכנה לקידוד ע'י המשתמש.
  המנועים בעלי דיוק גבוה ותגובה מיידית, מבוקרים דיגיטלית ואינם דורשים סנסורים נוספים לגישוש המיקום. כמו כן, העיצוב הנו פשוט ונח לשימוש.
  המנועים בעלי אמינות גדולה, בגדלים שונים ובתחום מומנטים רחב.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Airpax: חיישני טמפרטורה, מהירות וכיוון
  חברת Airpax\Sensata מובילה בתחום הסנסורים, המפסקים האוטומטים ותחום ההגנה על מעגלים.
  חיישני הטמפרטורה, המהירות והכיוון מבטיחים כי הציוד החשמלי יפעל בבטחה וביעילות.
  טכנולוגיית חיישני הטמפרטורה כוללים תרמוסטטים בי-מטליים [Bimetal Disc Thermostats], סנסורי IC Integrated Circuit, תרמיסטורים ו  RTD [Resistance Temperature Detectors].
  חיישני הטמפרטורה יכולים להיות סוג DIP [ג'וק],  SMD Surface Mount או לטבילה בנוזל.
  טכנולוגיית חיישני המהירות והכיוון כוללים את טכנולוגיית Variable Reluctance  [מדידת מהירות וכיוון של רכיבי מתכת ע'י סיבוב גלגל שיניים היוצר שטף מגנטי משתנה] ואפקט הול [שינוי מתח בעקבות שינוי שדה מגנטי]. חיישני מיקום אלו עובדים ביעילות בטמפרטורות קיצוניות החל מ C˚50- ועד C˚300+.
  החיישנים יכולים להיות במגוון רחב של תצורות והם עונים על כל צורך בהתאם לדרישה.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Airpax: תרמוסטט 0.5'' בימטלי להברגה
  חברת AIRPAX מייצרת טרמוסטט מתברג מסדרה 5003/5004. יתרונו הגדול הוא בנוחות העבודה עמו [כפתור של חצי אינץ'], אידיאלי למשטחים או לתלייה באוויר, ובעל דיוק רב.
  זרמי העבודה יכולים להיות בין 1.5 Amp ל-15 Amp, וטמפרטורת העבודה הנה בין 2˚C ל-163˚C [ניתן להגדיר ערכים שונים לניתוק וסגירת הרכיב].
  לעומת צורת החיבור הסטנדרטית של הטרמוסטט שבנוי משתי אוזניים לחיבור עם שני ברגים, הרי שטרמוסטט זה מחובר לבורג המתברג ישירות לגוף המכני וע‘‘י כך מושגת נוחות בהרכבה וכן הטרמוסטט מרגיש את הטמפרטורה בצורה קרובה יותר. הסנסור אטום והוא נח לסביבה עם לחות גבוהה או סביבה מזוהמת ובעל עמידות להלם ורעידות.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  אמירוניק: מאמט [Circuit Breaker] קוטע זרמי הפעלה
  אחת הבעיות השייכות כשמתקינים מאמ'ט AIRPAX  במערכת היא שהמפסק מפרש  את זרמי ההפעלה INRUSH CURRENTS כקצר ומנתק את המערכת . אי נוחות זו נגרמת במערכות שבהם מותקנים קבלים, מנועים,ספקי כוח וכו'. הדלקת המערכת גורמת לכך שהרכיבים שבה, צורכים  זרם גבוה מאד למשך זמן קצר ולאחר מכן חוזר למצב נומינלי- זרם זה נקרא זרם הפעלה. על מנת למנוע אי נוחות זו, יש אפשרות להזמין כל מאמ'ט  עם הגנה מפני זרמי הפעלה, ללא שנוי. חברת איירפקס מרכיבה גלגל תנופה מתכתי קטן על העוגן הפנימי שאמור לעכב את נפילות הידית. עם הרמת הידית, גלגל התנופה  מונה את נפילת הידית למשך פרק זמן קצר, בהדלקה בלבד, עד למצב היציב. לאחר מכך המאמט פועל במצבו רגיל.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  אמירוניק: מאמ'ת [Circuit Breaker] בשליטה ממסרית
  חברת Airpax מאפשרת להזמין מאמ'ת [מפסק אוטומטי מגנטי תרמי] עם אפשרות שליטה מרחוק בעזרת זרם או מתח. המאמ'ת הנו מפסק שמיועד להגן על ציוד אלקטרוני\חשמלי מפני קצר ע'י הקפצת הידית למצב OFF וניתוק המעגל החשמלי.
  א.אפשרות שליטה ע'י מתח- וזאת ע'י בחירת סליל עזר נוסף בתוך המאמ'ת ללא שינוי במידות המכניות וע'י אספקת מתח נמוך [כגון: 6V ,12V, 24V] לסליל עזר זה 'נקפיץ' את המאמ'ת למצב OFF וננתק את המערכת.
  ב.אפשרות שליטה ע'י זרם- וזאת ע'י בחירת מאמ'ת דו קוטבי בו הקוטב השני יהיה לזרם נמוך ביותר [כגון: 50mA] וע'י אספקת זרם גבוה יותר נגרום להקפצת הידית המשותפת למצב OFF. אפשרות השליטה הנה כלי שימושי בידי המתכנן ההנדסי לשלוט מרחוק בהפעלת או ניתוק המעגל.
  לפרטים נוספים לחץ כאן  אמירוניק: מאמ'ת [Circuit Breaker] עם נעילה

  חברת Airpax הכריזה על ידית נעילה קטנה שאפשר להרכיבה על ידית המאמ'ת ומאפשרת נעילה במצב ON או OFF.
  הנועול יכול להיות על ידית בודדה או למאמ'ת עם 2 או 3 קטבים, וניתן להרכיבו על מאמ'ת קיים ללא צורך בשינוי.
  קיימת אפשרות להזמין ב-3 צבעים: אדום שחור או לבן.
  ידית זו מתאימה לסדרות IUG , IEG , IUL , IEL והאספקה הנה מיידית.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  Herga: מפסק רגל פוטנציומטרי
  חברת Herga מאנגליה הכריזה על סדרת מפסקי רגל 6253 עם פוטניצמטר מובנה. הסדרה מאופיינת בעיצוב חדשני, צבעוני וקשיח מאד מותאם למכונות תעשייה או למתקנים הדורשים שינוי לפי לחץ המופעל ע'י הרגל. המפסק כולל פוטנציומטר 5KΩ או KΩ10 עם שני קטבים במצב C\O. המפסק אטום למים עם בסיס אלומיניום קשיח העומד בתקן IP67 [ניתן גם IP68  עפ'י דרישה].
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  מפסקים אטומים KLIXON
  חברת KLIXON   הכריזה על סדרת 7PS  של מפסקים אטומים לחלוטין לפי MIL-E-5400 לתנאי סביבה קשים ביותר. המפסקים  עשויים מפלדה בלתי מחלידה, מוגנים מקורוזיה, ואינם כוללים  כלל חלקים מגומי, זעירים בגודלם ואפשר לקבלם בכל צורה אינטגרלית. הדרישה לאפליקציה מסוימת. סדרת מפסקים  7PS זו עמידה ברמות הלם ותנודות קשות ומתאימה לשימושים ביבשה,בים, באוויר ובחלל, ולמקומות שבהם דרושים מפסקים קשיחים ביותר. אפשר גם לקבלם כמפסקי לחץ להתראות של ירידת לחץ או לחץ יתר. תחום הטמפרטורות הוא מ C˚53 –  מעלות עד C˚135 + מעלות, עמידות עד 25g ועד 50000 פעולות, עד 50 אמפר.
  לקבלת דפי  נתונים  וייעוץ טכני  פנו לחברת אמירוניק בע'מ,
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  AI-TEK: Digital Signal Distance Amplifier
  חברת AI-TEK  מארה'ב  הכריזה על סדרת מגברים חדשה DSDA, לשימוש עם סנסורי מהירות אקטיביים  והקטנת האימפנדס. דבר המאפשר להשתמש בכבל באורך של עד כ- 1000 מטר. מגבר זה מתגבר על בעיית אובדן האות בהעברתו למרחק רב. ומבוסס על TTL  ומתאים לחיבור לסנסורי מהירות אקטיביים של רוב החברות. המבנה המכני קשיח במארז אלומיניום ומתאים ליישומים תעשייתיים  קשיחים, צבאיים.
  לפרטים נוספים לחץ כאן


  GLADIATOR: סנסורי ניווט וסטביליזציה בעלי רעש נמוך והיסט ממוזער
  חברת Gladiator Technologies מייצרת מערכות ניווט אינרציאליות וסנסורי מיקום וייצוב בטכנולוגיית MEMS  הפועלות על עיקרון כח קוריוליס ובעלות מבנה קריסטלי של סיליקון. עיקרון זה הנו פטנט רשום שמהווה פריצת דרך ע'י כך שבעלות נמוכה של Gyro סטנדרטי, המוצר יגיע לביצועיGyros  מסוג FOG - Fiber Optic Gyro  ו-RLG - Ring Laser Gyro הנחשבים לקבוצה יותר יקרה ומסיבית. רמת הרעש הנמוך הנה 1˚/hour עם היסט ממוזער של 0.0015 ˚/sec/√Hz.
  היתרון הגדול ברכיבי GLADIATOR הנו הרעש הנמוך [הסדרות מאופיינות ב Low Noise], היסט השגיאה המינימאלי והעוצמה הנמוכה ואכן במאפיינים הללו אין תחרות בשוק האירופאי או האמריקאי.
  את הרכיבים ניתן לקבל עם דגימת אותות GPS, עם מגנטומטר, עם מד- טמפרטורה, עם ברומטר [למדידת גובה] ודרישות נוספות לפי אפיון הפרויקט.
  האפליקציות מגוונות ומומלץ להשתמש ברכיבים גם ליישומי סטביליזציה, ניווט של פלטפורמות שונות בכל תווך וכן לקבלת אותות AHRS - Attitude Heading Reference System.
  מוצרי ה MEMS בעלי הרעש הנמוך וההיסט המינימאלי החדשים הנם:
  Gyros- מכשירי כיוון ליישומי סטביליזציה.
  Accelerometers- מדי –תאוצה.
  IMU - Inertial navigation system- מכשיר אינרציאלי הנותן חיווי על מצב הגלגול, העלרוד והסיבסוב כמו גם את התאוצות בשלושת צירי המרחב והטמפרטורה המדודה [ 6 דרגות חופש].
  ניתן לייצר IMU דיגיטלי או אנלוגי.
  MRM- Motion Reference Module, מדובר ב-IMU אנלוגי [Analog IMU].
  Vertical Gyros- מכשיר אינרציאלי הנותן בנוסף לחיווי של ה IMU גם את וקטור המהירות.
  AHRS - Attitude Heading Reference System- מכשיר אינרציאלי הנותן בנוסף לחיווי ה IMU גם אוריינטאציה יחסית לצפון ואת הגובה.
  VG/GPS - רכיב Vertical Gyro משולב GPS.
  GPS/AHRS - רכיב AHRS משולב GPS.
  INS/GPS - רכיב INS משולב GPS.
  האפליקציות למוצרי GLADIATOR הנן מגוונות וורסטיליות וניתן לשלבן בניווט פלטפורמוט לא מאויישות [UAV,USV,UGV], כלים תת- מימיים, סטביליזציה של חלקים נעים אפילו תוך כדי תנועה [החל ממצלמה ועד תותח נ'מ], יציבות של ספינות או רכבות, עזרה בתחקור מערכות סימולציה, גילוי כיוון הרוח, בקרה ועוד.
  לקבלת מפרטים טכניים ופרטים נוספים אנא פנו לאמירוניק בע'מ.


  Gladiator Technologies: Gyro למערכות הגנה אווירית
  מערכות הגנה אווירית עם קני תותח או מכ'ם נדרשות להגן וליירט ביעילות מטרות במהירויות ובגבהים שונים. הדרישה לייצוב המכ'ם וקנה התותח לטיפול מול מטרות אוויריות מהווה בעייה נפוצה למערכות נשק מסוג זה. באם המערכת מותקנת גם על ספינות, נדרשת סטביליזציה בכל מזג אוויר ומצב הים. כדי למלא פער זה, לחברת Gladiator קיימת היכולת לשפר יכולות למערכות נשק ע'י התקנת או החלפת רכיבי ה-Gyro הקיימים באלה שהיא מייצרת.
  ה-Gyro, שיכול להיות מסוג אנלוגי או דיגיטלי ובתצורה דו צירית [Dual Axis], הנו סוג MEMS ובעל רעש נמוך מאד [Ultra Low Noise] של כ-0.002˚/sec/√Hz והיסט ממוזער [מעלות בודדות בשעה].
  ניתן להזמין גם מערכות INS/GPS, AHRS, ו-IMU.
  לא נדרשת הצהרת משתמש סופי.
  למידע טכני ופרטים נוספים פנו לאמירוניק בע''מ.
  אמירוניק בע'מ
  www.amironic.co.il
  avi@amironic.co.il
  טל': 03-9047744
  פקס: 03-9047755


  Visir Partner Website


  Gilgal Power Supply Ltd


  Copyright © Amironic All rights reserved בניית אתרים